| Bıçak Malzemesi | Elmas |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 1900mm/2200mm |
| Maksimum İşleme Boyutu | 3500*3000*1800mm/3500*3500*2100mm |
| Araba boyutu | 1800*2000mm/2000*2500mm |
| Uygulama | Granit,taş,mermer |
| Türü | Elmas Tel Testere Makinası |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 1600mm |
| Malzeme | Döküm |
| Tabla taşıma ağırlığı | 20 ton |
| ana motor | 11kw |
| Trolley Size | 3000*2000mm |
|---|---|
| Worktable Rotating Angle | 0-360° |
| Max Lifting Travel | 850mm |
| Max Lifting Stroke | 1300mm |
| Maksimum işlem uzunluğu | 3200mm |
| Adı | Köprü Tipi Doğrusal Kesim Ang Mililing Makinesi |
|---|---|
| Türü | Taş kesme makinesi, CNC yönlendirici, köprü testeresi, köprü stili 5 eksen su jeti kesme makinesi, s |
| Kontrol | CNC |
| Durum | Yeni |
| Motor | Normal sistem veya servo motor (isteğe bağlı) |
| Tip | elmas tel testere |
|---|---|
| Başvuru | Kesme, Mermer blok taş ocakçılığı pansuman |
| Malzeme | Elmas, çelik, Elmas tel testere, plastik |
| kullanım | Kaya kesme, Taş Oymacılığı, elmas tel testere, blok pansuman, mermer pansuman, blok taş ocakçılığı |
| Ürün adı | 11mm hızlı kesme halat ocağı elmas tel testere, Taş kesme için küçük çaplı Elmas tel testere, Elmas |
| Tip | elmas tel testere |
|---|---|
| Başvuru | Kesme, granit blok pansuman |
| Malzeme | Elmas, çelik, Elmas tel testere, plastik |
| kullanım | Kaya kesme, Taş Oyma, elmas tel testere, blok pansuman |
| Ürün adı | 11mm hızlı kesme halat ocağı elmas tel testere, Taş kesme için küçük çaplı Elmas tel testere, Elmas |
| Tel hızı | 0-40m/s |
|---|---|
| Adı | Elmas Tel Testere Makinası |
| Su tüketimi | 4m3/s |
| Sertifika | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Tekerlek çapı | 1600mm |
| Tekerlek çapı | 1600mm |
|---|---|
| Sertifika | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Kontrol | CNC |
| ana motor | 11kw |
| Maksimum İşleme Boyutu | 2000*3000*1500mm |