| Adı | Elmas Tel Testere Makinası |
|---|---|
| Model numarası. | CNC-2000/2500/3000 |
| Maksimum İşleme Boyutu | 2000*3000*1500mm |
| Tekerlek çapı | 1600mm |
| Brüt ağırlık | 5500kg |
| Su tüketimi | 4m3/s |
|---|---|
| Maksimum İşleme Boyutu | 2000*3000*1500mm |
| Anahtar Kelimeler | Taş Makinesi |
| Adı | Elmas Tel Testere Makinası |
| Tekerlek çapı | 1600mm |
| hava hızı | 12/13m/min |
|---|---|
| Besleme yüksekliği | 350mm |
| Anahat boyutu | 2360mm*3600mm*2200mm |
| Türü | Cnc makinesi |
| Su tüketimi | 3M3/s |
| Kesinlik | 0,02 mm |
|---|---|
| Hava hızı | 15m/dakika |
| Mil Gücü | 5.5KW |
| Çalıştırma boyutu | 1300*2500mm, 1600*2500mm, 1800*2500mm |
| Besleme yüksekliği | 350 mm |
| Model | ST-1T |
|---|---|
| Maksimum kaldırma kapasitesi | 1 ton |
| Bom uzunluğu | 3,3 m (özelleştirilebilir) |
| Güvenlik Özellikleri | Aşırı Yük Koruması, Acil Durdurma, Limit Anahtarı |
| Çalışma modu | Kablosuz uzaktan kumanda + manuel kontrol paneli |