| Özellik | Değer |
|---|---|
| Tel uzunluğu | 19.1m |
| Brüt Ağırlık | 10500 kg |
| En fazla işleme boyutu | 3500 × 3500 × 2200 mm |
| Kablo Hızı | 20-40m/s |
| Model Numarası | GWS-3500/CGWS-3500 |
| Su tüketimi | 4m3/saat |
| Kontrol | CNC/PLC |
| Tel çapı | 0.6-1.8mm |
| Otomasyon | Otomatik |
| Kesim hassasiyeti | Yüksek |
| Döner | 15KW |
| Kontrol Sistemi | PLC SYSTEM |
| Parametreler | Birim | GWS-3500 | CGWS-3500 |
|---|---|---|---|
| Kontrol Sistemi Tipi | / | PLC | CNC |
| En fazla işleme boyutu | mm | 3500×3500×2200 | 3500 × 3500 × 2200 mm |
| Kablo Hızı | m/s | 20-40 | 20-40 |
| Ana motor | kw | 15 | 15 |
| Çizelge Boyutu | mm | 9000×5800×5600 | 9000×5800×5600 |
| Brüt Ağırlık | Kilo | 10300 | 10500 |
| Su tüketimi | M3/h | 4 | 4 |