| Malzeme | Taş |
|---|---|
| Güç | Elektrikli |
| eksen | 3 eksenli |
| Kontrol Sistemi | CNC |
| Anahat boyutu | 2360mm*3600mm*2200mm |
| hava hızı | 15m/dak |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | CNC |
| Güç | Elektrikli |
| Mil gücü | 5.5*2kw |
| Adı | CNC Taş Oyma Makinesi |
| eksen | 4 eksenli |
|---|---|
| Anahat boyutu | 2250mm*5800mm*2700mm |
| Türü | Cnc makinesi |
| Kontrol Sistemi | CNC |
| Konumlandırma doğruluğu | 0,02 mm |
| Çalışma Tezgahı Ölçüsü | 2500*1500mm |
|---|---|
| Besleme yüksekliği | ≤650mm |
| hava hızı | 13m/dak |
| iğ sayısı | 1 PCS |
| Mil gücü | 7.5 kw |
| Maksimum işleme kalınlığı | 300mm |
|---|---|
| Maksimum işlem uzunluğu | 2500mm |
| Takım Magazini | 5+5nr |
| Mil gücü | 11KW |
| İş mili motor hızı | 1-18000RPM |
| Çalışma Tezgahı Ölçüsü | 3000*1500mm |
|---|---|
| Besleme yüksekliği | ≤350mm |
| hava hızı | 13m/dak |
| iğ sayısı | 3 PARÇA |
| Mil gücü | 5.5*3 kw |
| Maksimum işleme çapı | 300mm |
|---|---|
| Maksimum işlem uzunluğu | 2500mm |
| iğ sayısı | 2PCS |
| Yontulmuş Mil Gücü | 7.5 kw |
| Disk kaba işleme iş mili gücü | 7.5 kw |
| Çalışma Tezgahı Ölçüsü | 1800*2500mm |
|---|---|
| Besleme yüksekliği | ≤350mm |
| hava hızı | 15m/dak |
| iğ sayısı | 2PCS |
| Mil gücü | 7,5*2KW |
| Çalışma Tezgahı Ölçüsü | 1300*2500mm |
|---|---|
| Besleme yüksekliği | ≤350mm |
| hava hızı | 15m/dak |
| iğ sayısı | 1 PCS |
| Mil gücü | 5.5 kw |
| Model NO. | CMC-3015 |
|---|---|
| Akım | AC |
| Özel | Özel |
| Taşıma Paketi | Sevkiyat için Standart Paketleme |
| Ticari marka | XIANDA MAKİNELERİ |