| Teslim süresi | 30 gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/C, D/P, T/T, Western Union, D/A |
| Yetenek temini | 1000 set/yıl |
| Menşe yeri | Jinjiang, Fujian, Çin |
| Marka adı | Xianda Machinery |
| Teslim süresi | 45 gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Yetenek temini | 1000 set/yıl |
| Menşe yeri | Jinjiang, Fujian, Çin |
| Marka adı | Xianda Machinery |
| Teslim süresi | 30 gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | Western Union, T/T, D/P, D/A, L/C |
| Yetenek temini | 1000 set/yıl |
| Menşe yeri | Jinjiang, Fujian, Çin |
| Marka adı | Xianda Machinery |
| Maksimum İşleme Çapı (3 ADET) | 450-1400MM |
|---|---|
| Tezgah Boyutu | 3500*1200mm |
| ana motor | 7.5 kw |
| kaba motor | 12.5KW |
| Anahat boyutu | 6500*2800*2800mm |
| Çalışma Tezgahı Ölçüsü | 1300*2500mm |
|---|---|
| Besleme yüksekliği | ≤350mm |
| hava hızı | 15m/dak |
| iğ sayısı | 1 PCS |
| Mil gücü | 5.5 kw |
| Çalışma Tezgahı Ölçüsü | 1800*2500mm |
|---|---|
| Besleme yüksekliği | ≤350mm |
| hava hızı | 15m/dak |
| iğ sayısı | 2PCS |
| Mil gücü | 7,5*2KW |
| Çalışma Tezgahı Ölçüsü | 3000*1500mm |
|---|---|
| Besleme yüksekliği | ≤350mm |
| hava hızı | 13m/dak |
| iğ sayısı | 3 PARÇA |
| Mil gücü | 5.5*3 kw |
| Maksimum işleme çapı | 300mm |
|---|---|
| Maksimum işlem uzunluğu | 2500mm |
| iğ sayısı | 2PCS |
| Yontulmuş Mil Gücü | 7.5 kw |
| Disk kaba işleme iş mili gücü | 7.5 kw |
| Maksimum işleme kalınlığı | 300mm |
|---|---|
| Maksimum işlem uzunluğu | 2500mm |
| Takım Magazini | 5+5nr |
| Mil gücü | 11KW |
| İş mili motor hızı | 1-18000RPM |
| Çalışma Tezgahı Ölçüsü | 2500*1500mm |
|---|---|
| Besleme yüksekliği | ≤650mm |
| hava hızı | 13m/dak |
| iğ sayısı | 1 PCS |
| Mil gücü | 7.5 kw |