| Parametreler | BLMM-1800 |
|---|---|
| Bıçak çapı | φ400-700 |
| Mil Miktar | 1 (iki bıçak) |
| Kesme Çerçevesinin Maksimum Kaldırma Hareketi | 600 mm |
| Araba boyutu | 1800*3500 |
| Modeli | 450 / 450L / 450-MC'yi genişletin |
|---|---|
| GTİP Kodu | 84641090 |
| Maksimum bıçak çapı | 450mm |
| Ana motor | 15kw |
| Çalışma Tezgahı Ölçüsü | 3200*2000mm |
| Tel hızı | 0-40m/s |
|---|---|
| Adı | Elmas Tel Testere Makinası |
| Su tüketimi | 4m3/s |
| Sertifika | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Tekerlek çapı | 1600mm |