| Model NO. | BWT-3500 |
|---|---|
| Kontrol | PLC |
| Maksimum İşleme Boyutu | 3500*3500*2100mm |
| Çalışma Tezgahı Ölçüsü | 2500*2000mm |
| ana motor | 11KW |
| Model NO. | CNC-2000 |
|---|---|
| Kontrol | CNC |
| Maksimum İşleme Boyutu | 3000*2000*1500mm |
| Çalışma Tezgahı Ölçüsü | 2500*1300mm |
| ana motor | 7.5 kw |
| Model NO. | BWT-3500 |
|---|---|
| Kontrol | PLC |
| Maksimum İşleme Boyutu | 3500*3500*2100mm |
| Çalışma Tezgahı Ölçüsü | 2500*2000mm |
| ana motor | 11KW |
| Model numarası. | CNC-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Kontrol | CNC |
| Maksimum İşleme Boyutu | 3000*2000*1500mm |
| Çalışma Masası Ebadı | 2500*1300mm |
| Ana motor | 7.5kw |
| Ürün Adı | Taş Kenar Kesme Makinesi |
|---|---|
| Çalışma Tezgahı Ölçüsü | 2500*2000mm |
| kaba motor | 19 kw |
| Brüt ağırlık | 8000kg |
| Spesifikasyon | 6500*6300*3800mm |
| Satış Sonrası Hizmet | Yurtdışı Kurulum, Yerinde Eğitim, Çevrimiçi Rehberlik |
|---|---|
| Kullanım | Doğal Taş Ocağı ve İşleme |
| Satış Sonrası Hizmet | Yurtdışı Kurulum, Yerinde Eğitim, Çevrimiçi Rehberlik |
| Tahrik Sistemi | Yüksek Hassasiyetli Redüktör ve Servo Motor |
| Uygulama Sahnesi | Ocak Madenciliği, Taş Fabrikası Blok Kesimi, Özel Şekilli Taş İşleme |
| Çalıştırma boyutu | 3400*2000 |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Uluslararası Taşımacılık Ambalaj Standartları |
| Teslim süresi | 45 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 100 TAKIM/YIL |
| Tel uzunluğu | 19,1 milyon |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Deniz taşımacılığı için uygun plastik paket |
| Teslim süresi | 1 ay |
| Ödeme koşulları | L/c , t/t , d/p , Western Union , Paypal , Para Gram , Diğerleri |
| Yetenek temini | 1000 Takım/yıl |
| Su tüketimi | 4m3/s |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Deniz taşımacılığı için uygun |
| Teslim süresi | 10 metre |
| Ödeme koşulları | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Yetenek temini | 1000 Takım/yıl |
| Kontrol sistemi | PLC kontrol sistemi |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Deniz/hava/kara/demiryolu taşımacılığına uygundur. |
| Teslim süresi | 1 ay |
| Ödeme koşulları | L/C,D/A,D/P,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | 1000 Takım/yıl |