| Tip | Elmas Tel Testere Makinası |
|---|---|
| GTİP Kodu | 84641090 |
| Tekerlek çapı | 1600 mm |
| Şartname | 7800*6800*4250mm/8800*6800*4250mm |
| Kaynak Gerilimi | 380V |
| Teslimat ayrıntıları | Pazarlık edilebilir |
|---|---|
| Çalışma Tezgahı Ölçüsü | 3400*2000 |
| Motor gücü | 30KW |
| Su tüketimi | 3M3/s |
| Anahat Boyutu | 6200*4000*4350 |
| Tel uzunluğu | 19,1 milyon |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 10500Kg |
| Maksimum işleme boyutu | 3500*3500*2200mm |
| Anahtar kelimeler | Taş makinesi |
| Tel hızı | 20-40m/s |
| Kontrol | PLC |
|---|---|
| Su tüketimi | 4m3/s |
| Tel uzunluğu | 20-50m |
| Şartname | 9500*6800*4700mm |
| Anahtar kelimeler | Taş makinesi |
| Kontrol sistemi | PLC kontrol sistemi |
|---|---|
| İletim Yapısı | Senkron Vida/Şaft Tahrikli Şanzıman |
| Malzeme | Mermer & Granit Dilimleme |
| Maksimum işleme boyutu | 3000×3000×1500 mm, 3500×3000×1800 mm ve 3500×2100 mm. |
| Tekerlek Çapı Seçenekleri | 1600 mm, 1900 mm ve 2200 mm |
| Tip | Elmas Tel Testere Makinası |
|---|---|
| GTİP Kodu | 84641090 |
| Tekerlek çapı | 1600 mm |
| Şartname | 7800*6800*4250mm/8800*6800*4250mm |
| Kaynak Gerilimi | 380V |
| Taşıma Paketi | Deniz taşımacılığı için uygun plastik paket |
|---|---|
| Garanti süresi | bir yıl |
| Avantaj | İyi Kalite ve Fiyat ile Çok İşlevli |
| Yürüme hızı | 0-30m/s |
| Tel hızı | 0-40m/s |
| Taşıma Paketi | Deniz Taşımacılığına Uygun Plastik Ambalaj |
|---|---|
| Garanti Süresi | Bir yıl |
| Avantaj | İyi Kalite ve Fiyat ile Çok İşlevli |
| Yürüme hızı | 0-30m/s |
| Tel hızı | 0-40m/s |
| Kontrol sistemi | PLC kontrol sistemi |
|---|---|
| İletim Yapısı | Senkron Vida/Şaft Tahrikli Şanzıman |
| Malzeme | Mermer & Granit Dilimleme |
| Maksimum işleme boyutu | 3000×3000×1500 mm, 3500×3000×1800 mm ve 3500×2100 mm. |
| Tekerlek Çapı Seçenekleri | 1600 mm, 1900 mm ve 2200 mm |
| Tip | Elmas Tel Testere Makinası |
|---|---|
| Hs Kodu | 84641090 |
| Tekerlek çapı | 1600MM |
| Şartname | 7800*6800*4250mm/8800*6800*4250mm |
| Kaynak Gerilimi | 380V |