| Türü | Elmas Tel Testere Makinası |
|---|---|
| Uygulama | Kesme, Mermer blok taş ocağı işleme |
| Malzeme | Döküm |
| Kullanımı | Kaya kesme, Taş Oymacılığı, elmas tel testere, blok giydirme, mermer giydirme, blok taş ocakçılığı |
| Tekerlek çapı | 1600mm |
| Tip | elmas tel testere |
|---|---|
| Başvuru | Kesme, Donatılı Beton |
| Malzeme | Elmas, çelik, Elmas tel testere, kauçuk |
| kullanım | Betonarme, Kaya kesme, Taş Oyma, elmas tel testere |
| Ürün adı | 11.5mm hızlı kesme ipi Takviyeli Beton elmas tel testere, Taş kesme için küçük çaplı Elmas tel teste |
| Tip | elmas tel testere |
|---|---|
| Başvuru | Kesme,Mermer Taşocakçılığı |
| Malzeme | Elmas, çelik, Elmas tel testere, kauçuk/Yay |
| kullanım | Mermer Ocağı, Kaya kesme, Taş Oyma, elmas tel testere |
| Ürün adı | 11.5mm hızlı kesme halat ocağı elmas tel testere, Taş kesme için küçük çaplı Elmas tel testere, Elma |
| Tip | elmas tel testere |
|---|---|
| Başvuru | Kesme,Mermer Taşocakçılığı |
| Malzeme | Elmas, çelik, Elmas tel testere, kauçuk/Yay |
| kullanım | Mermer Ocağı, Kaya kesme, Taş Oyma, elmas tel testere |
| Ürün adı | 11.5mm hızlı kesme halat ocağı elmas tel testere, Taş kesme için küçük çaplı Elmas tel testere, Elma |
| Tip | elmas tel testere |
|---|---|
| Uygulama | Kesme, Granit Taşocakçılığı |
| Malzeme | Elmas, çelik, Elmas tel testere, kauçuk |
| Kullanım | Granit Taşocakçılığı,Kaya kesme,Taş Oymacılığı,elmas tel testere |
| Ürün adı | 11.5mm hızlı kesme halatı ocağı elmas tel testere, Küçük çaplı Elmas tel taş kesme için testere, Elm |
| Tip | elmas tel testere |
|---|---|
| Uygulama | Kesme, Granit Taşocakçılığı |
| Malzeme | Elmas, çelik, Elmas tel testere, kauçuk |
| Kullanım | Granit Taşocakçılığı,Kaya kesme,Taş Oymacılığı,elmas tel testere |
| Ürün adı | 11.5mm hızlı kesme halatı ocağı elmas tel testere, Küçük çaplı Elmas tel taş kesme için testere, Elm |
| Tip | elmas tel testere |
|---|---|
| Başvuru | Kesme, Granit Taşocakçılığı |
| Malzeme | Elmas, çelik, Elmas tel testere, kauçuk |
| kullanım | Granit Taş Ocağı, Kaya kesme, Taş Oyma, elmas tel testere |
| Ürün adı | 11.5mm hızlı kesme halat ocağı elmas tel testere, Taş kesme için küçük çaplı Elmas tel testere, Elma |
| Tip | elmas tel testere |
|---|---|
| Uygulama | Kesme, Betonarme |
| Malzeme | Elmas, çelik, Elmas tel testere, kauçuk |
| Kullanım | Betonarme,Kaya kesme,Taş Oyma,elmas tel testere |
| Ürün adı | 11.5mm hızlı kesme halatı Takviyeli Beton elmas tel testere, Taş kesme için küçük çaplı Elmas tel te |
| Model NO. | RSM-3500-18/21 |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Deniz Taşımacılığına Uygun Plastik Ambalaj |
| Garanti Süresi | Bir yıl |
| Maksimum İşleme Boyutu | 3500*3500*2100 |
| Adı | Elmas Tel Testere Makinası |
| Adı | Elmas Tel Testere Makinası |
|---|---|
| Tel hızı | 0-40m/s |
| Sertifika | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Taşıma Paketi | Deniz Taşımacılığına Uygun Plastik Ambalaj |
| Maksimum İşleme Boyutu | 2000*3000*1500mm |