| Teslim süresi | 30 boya |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/C, D/A, D/P, Western Union, T/T |
| Yetenek temini | 1000 set/yıl |
| Menşe yeri | Jinjiang, Fujian, Çin |
| Marka adı | Xianda Machinery |
| Anahtar Kelimeler | Taş makinesi |
|---|---|
| Avantaj | Yüksek Verimlilik Uzun Ömür |
| Gerilim | 220V/380V |
| Su tüketimi | 4m3/s |
| Güç | 11/15 kw |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Cutting Ability | High Speed |
| Control | CNC |
| Max Processing Size | 3000*2500*1500mm |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Cutting Ability | High Speed |
| Transport Package | Plastic Package, Suitable For Sea Transportation |
| Control | CNC |
| Advantage | Multi Function With Good Quality And Price |
| Ambalaj bilgileri | Deniz taşımacılığı için uygun tel ip kiriş. |
|---|---|
| Teslim süresi | 15 gün |
| Ödeme koşulları | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini | 1000 set/yıl |
| Menşe yeri | Jinjiang, Fujian, Çin |
| Blade Material | Diamond |
|---|---|
| Cutting Distance | 1750mm |
| Cutting Precision | High |
| Trolley Size | 2000*2500mm |
| Cutting Ability | High Speed |
| Ticari marka | XIANDA MAKİNELERİ |
|---|---|
| Tip | elmas tel testere |
| boncuk tipi | Elmas boncuklar |
| Malzeme | Elmas/Çelik/Kauçuk/Plastik |
| Menşei | Jinjiang, Fujian, Çin |
| Tip | elmas tel testere |
|---|---|
| Başvuru | Kesme, granit blok pansuman |
| Malzeme | Elmas, çelik, Elmas tel testere, plastik |
| kullanım | Kaya kesme, Taş Oyma, elmas tel testere, blok pansuman |
| Ürün adı | 11mm hızlı kesme halat ocağı elmas tel testere, Taş kesme için küçük çaplı Elmas tel testere, Elmas |
| Tip | elmas tel testere |
|---|---|
| Başvuru | Kesme, Granit |
| Malzeme | Elmas, çelik, Elmas tel testere, kauçuk/plastik |
| kullanım | Kaya kesme, Taş Oyma, elmas tel testere |
| Ürün adı | 8.8mm hızlı kesme halat ocağı elmas tel testere, Taş kesme için küçük çaplı Elmas tel testere, Elmas |
| Tip | elmas tel testere |
|---|---|
| Başvuru | Kesme, Granit |
| Malzeme | Elmas, çelik, Elmas tel testere, kauçuk/plastik |
| kullanım | Kaya kesme, Taş Oyma, elmas tel testere |
| Ürün adı | 8.8mm hızlı kesme halat ocağı elmas tel testere, Taş kesme için küçük çaplı Elmas tel testere, Elmas |