| Maksimum İşleme Boyutu | 3500*3500*2100mm |
|---|---|
| Garanti Süresi | Bir yıl |
| Tekerlek çapı | 2200mm |
| Araba boyutu | 2000*2500mm |
| Sertifika | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Adı | Discovery 4-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Araba boyutu | 1300*2500mm |
| Tel hızı | 0-40m/s |
| Anahtar kelimeler | Taş Makinesi |
| Tekerlek çapı | 1600mm |
| Malzeme | Demir Döküm |
|---|---|
| Kesme malzemesi | Doğal/Yapay Taş |
| Tel Çapı | Φ8 mm-φ11 mm (hassas kesim için elmas kaplı tel) |
| Kesme hassasiyeti | ± 0.1mm |
| Maksimum kesme kalınlığı | 1200mm |
| Garanti Süresi | Bir yıl |
|---|---|
| Kontrol | CNC |
| Araba boyutu | 1300*2500mm |
| Maksimum İşleme Boyutu | 2000*3000*1500mm |
| Anahtar Kelimeler | Taş Makinesi |
| Bıçak Malzemesi | Elmas |
|---|---|
| Türü | köprü kesme makinesi |
| Uygulama | Kesme,Mermer,Granit |
| Avantaj | Hızlı Kesim Hızı, Yüksek Keskinlik |
| Kullanımı | granit,mermer,taş |
| Tekerlek çapı | 1600mm |
|---|---|
| Sertifika | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Kontrol | CNC |
| ana motor | 11kw |
| Maksimum İşleme Boyutu | 2000*3000*1500mm |
| Bıçak Malzemesi | Elmas |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 1900mm/2200mm |
| Maksimum İşleme Boyutu | 3500*3000*1800mm/3500*3500*2100mm |
| Araba boyutu | 1800*2000mm/2000*2500mm |
| Uygulama | Granit,taş,mermer |
| Anahtar kelimeler | Taş Makinesi |
|---|---|
| Su tüketimi | 4m3/s |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
| Garanti Süresi | Bir Yıl |
| Maksimum İşleme Boyutu | 2000*3000*1500mm |
| Kablo uzunluğu | 16.7M |
|---|---|
| ana motor | 11kw |
| Tel hızı | 0-40m/s |
| Araba boyutu | 1300*2500mm |
| Brüt ağırlık | 5500kg |
| Gerilim | 380V /220V /415V Özelleştirilebilir |
|---|---|
| kullanmak | Mermer kesim, doğa taşı işleme |
| Worklaable Boyutu | 3400mm*2000mm |
| Kontrol sistemi tipi | Üst düzey 4 eksen sistemi |
| Maksimum işleme boyutu | 3400*3000*180mm |