| Teslim süresi | 30 gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | Western Union, T/T, D/P, D/A, L/C |
| Yetenek temini | 1000 set/yıl |
| Menşe yeri | Jinjiang, Fujian, Çin |
| Marka adı | Xianda Machinery |
| Ambalaj bilgileri | 1*40HQ konteynere yüklenebilir |
|---|---|
| Teslim süresi | 15-30 gün |
| Ödeme koşulları | Akreditif, T/T |
| Yetenek temini | 1000 set/yıl |
| Menşe yeri | Jinjiang, Fujian, Çin |
| Tekerlek çapı | 1600mm |
|---|---|
| Maksimum İşleme Boyutu | 2000*3000*1500mm |
| Sertifika | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Tel hızı | 0-40m/s |
| ana motor | 11kw |
| Teslim süresi | 45 gün |
|---|---|
| Yetenek temini | 1000 set/yıl |
| Menşe yeri | Jinjiang, Fujian, Çin |
| Marka adı | Xianda Machinery |
| Sertifika | CCC, ISO, CE |
| Teslim süresi | 30 gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | Western Union, T/T, D/A, L/C, D/P |
| Yetenek temini | 1000 set/yıl |
| Menşe yeri | Jinjiang, Fujian, Çin |
| Marka adı | Xianda Machinery |
| Teslim süresi | 30 yıl |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/C, D/A, T/T, D/P, Western Union |
| Yetenek temini | 1000 set/yıl |
| Menşe yeri | Jinjiang, Fujian, Çin |
| Marka adı | Xianda Machinery |
| Teslim süresi | 30 gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/C, D/A, T/T, Western Union, D/P |
| Yetenek temini | 1000 TAKIM/YIL |
| Menşe yeri | Fujian Çin |
| Marka adı | Xianda |
| Ürün adı | Taş Kenar Kesme Makinası |
|---|---|
| Maksimum kesme genişliği | 1500 mm |
| kaba motor | 35KW |
| Brüt ağırlık | 4500kg |
| Renk | Beyaz mavi |
| Model numarası. | APM-350-2000-10 |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Kesme Yeteneği | yüksek hız |
| Kontrol | plc |
| Çap sütunu | Φ350mm-Φ2000mm |
| Model numarası. | MSC-2000/3500 |
|---|---|
| Başvuru | seramik |
| Taşlama Makinesi Tipi | Disk Taşlama Makinesi |
| Taşlama makinesi tipi | Varil Parlatma Makinesi |
| taşlama yöntemi | ıslak öğütme |