| Kontrol | PLC |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 6000kg |
| Sertifika | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Anahtar Kelimeler | Taş Makinesi |
| Model NO. | RSM-3000-15 / RSM-3500-18/21 |
| Model numarası. | YHJJ-600-2000 |
|---|---|
| Kontrol | plc |
| kaba motor | 11kw |
| Su tüketimi | 4m3/Saat |
| Brüt ağırlık | 4500kg |
| Model numarası. | CHJJ-1500 |
|---|---|
| Kontrol | CNC |
| kaba motor | 11kw |
| Su tüketimi | 4m3/Saat |
| Brüt ağırlık | 5000 kg |
| Model NO. | BWT-3500 |
|---|---|
| Kontrol | PLC |
| Maksimum İşleme Boyutu | 3500*3500*2100mm |
| Çalışma Tezgahı Ölçüsü | 2500*2000mm |
| ana motor | 11KW |
| bıçak çapı | 350-600mm |
|---|---|
| Araba boyutu | 1300*3000mm/1400*3500mm |
| Kesme Çerçevesi Derinliğinin Kesme Maks. Kaldırma Hareketi | 600 mm |
| Maksimum işlem uzunluğu | 3500mm |
| ana motor | 15kw |
| Sertifika | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Taş Makinesi |
| ana motor | 15kw |
| Kontrol | CNC |
| Garanti Süresi | Bir Yıl |
| Maksimum İşleme Boyutu | 3400*2000*180mm |
|---|---|
| ana motor | 15KW |
| Su tüketimi | 3m³/saat |
| bıçak çapı | 350-600mm |
| Araba boyutu | 1300*3000mm/1400*3500mm |
| bıçak çapı | 350-600mm |
|---|---|
| Araba boyutu | 1400*3000 |
| Kesme Çerçevesi Derinliğinin Kesme Maks. Kaldırma Hareketi | 400mm |
| Maksimum işlem uzunluğu | 3000mm |
| ana motor | 15kw |
| bıçak çapı | 350-600mm |
|---|---|
| Araba boyutu | 1300*3000mm/1400*3500mm |
| Kesme Çerçevesi Derinliğinin Kesme Maks. Kaldırma Hareketi | 600 mm |
| Maksimum işlem uzunluğu | 3500mm |
| ana motor | 15kw |
| Model numarası. | BLMM-1700MAX |
|---|---|
| Kontrol | CNC |
| İçin kullanmak | Kesme Profil Hatları, Kolon, Kolon Levhası |
| Marka | XIANDA MAKİNELERİ |
| Menşei | Jinjiang, Fujian, Çin |