| Model numarası. | APM-350-2000-10 |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Kesme Yeteneği | yüksek hız |
| Kontrol | CNC |
| işleme çapı | 350-2000 |
| Model numarası. | CHM-200/300-2 |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Kesme Yeteneği | yüksek hız |
| Kontrol | CNC |
| bıçak çapı | 500 mm |
| Model numarası. | APM-350-2000 |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Kesme Yeteneği | yüksek hız |
| Kontrol | CNC |
| işleme çapı | 350-2000 |
| Model numarası. | CNC-2000 |
|---|---|
| Kontrol | CNC |
| Maksimum İşleme Boyutu | 3000*2500*1500mm |
| Çalışma Masası Ebadı | 2500*1300mm |
| Ana motor | 11kw |
| Avantaj | İyi Kalite ve Fiyat ile Çok İşlevli |
|---|---|
| Maksimum Silindir Çapı | 2500mm |
| Garanti Süresi | Bir yıl |
| Su tüketimi | 8m3/saat |
| Maksimum Dikey Kaldırma Hareketi | 1500mm |
| Model NO. | Keşfet4-2000 |
|---|---|
| Kontrol | CNC |
| Maksimum İşleme Boyutu | 3000*2000*1500mm |
| Çalışma Tezgahı Ölçüsü | 2500*1300mm |
| ana motor | 7.5 kw |
| Tekerlek çapı | 1600mm |
|---|---|
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
| Kontrol | CNC |
| Su tüketimi | 4m3/s |
| Adı | Discovery 4-2000/2500/3000 |
| Adı | Discovery 4-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Kontrol | CNC |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
| Tel hızı | 0-40m/s |
| Taşıma Paketi | Deniz Taşımacılığına Uygun Plastik Ambalaj |
| Model NO. | BWT-3000-15 / BWT-3500-18/21 |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Deniz Taşımacılığına Uygun Plastik Ambalaj |
| Kontrol | CNC |
| Kablo uzunluğu | 19.2m |
| Sertifika | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Teslim süresi | 45 gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 1000 set/yıl |
| Menşe yeri | Jinjiang, Fujian, Çin |
| Marka adı | Xianda Machinery |