| Taşıma Paketi | Deniz Taşımacılığına Uygun Plastik Ambalaj |
|---|---|
| Maksimum İşleme Boyutu | 3500*3500*2100 |
| Çalışma Tezgahı Ölçüsü | 2000*2500 |
| Su tüketimi | 6m3/saat |
| ana motor | 15kw |
| Ürün Adı | Kesme Elmas Testere Taş İçin Testere Makinesi |
|---|---|
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
| Malzeme | Döküm |
| Tekerlek çapı | 1600mm |
| Tel hızı | 0-40m/s |
| Kesme malzemeleri | Mermer, granit, kuvarsit, kumtaşı ve diğer doğal/sentetik taşlar. |
|---|---|
| Ana motor gücü | 11kw |
| Tel hızı | 20-40m/s |
| tel çapı | Φ8 mm-φ11.5 mm (hassas kesim için elmas kaplı tel) |
| Kablo uzunluğu | Standart uzunluklar: 14.7m 15.7m 16.7m |
| Maksimum İşleme Boyutu | 3500*3500*2100 |
|---|---|
| Model NO. | RSM-3500-18/21 |
| Anahtar Kelimeler | Taş Makinesi |
| Sertifika | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Avantaj | İyi Kalite ve Fiyat ile Çok İşlevli |
| Model NO. | RSM-3500-18/21 |
|---|---|
| otomasyon | Otomatik |
| Kesme Yeteneği | Yüksek hız |
| Kontrol | CNC |
| Maksimum İşleme Boyutu | 3500*3500*2100 |
| Renk | Mavi ve sarı |
|---|---|
| Uygulama | Endüstriyel metal kesim, ahşap kesim |
| Güç | 5.5 kw |
| Maksimum kablo uzunluğu | 80m |
| Garanti Süresi | Bir Yıl |
| Marka | Xianda |
|---|---|
| Kontrol Sistemi | CNC sistemi |
| Anahtar kelimeler | elmas tel testere halatı |
| HS kodu | 84641090 |
| Önemli Satış Noktaları | Rekabetçi fiyat, otomatik |
| Ticari marka | Xianda |
|---|---|
| Menşei | Fujian, Çin |
| Durum | Yeni |
| Başvuru | taş kesme |
| Garanti | Parçalar için 1 yıl |
| Maksimum İşleme Boyutu | 2600*3000*1500mm |
|---|---|
| Araba boyutu | 1400*2000mm |
| Tel hızı | 0~40m/S |
| ana motor | 11KW |
| Anahat boyutu | 8000*7000*4250mm |
| Model numarası. | cnc-2500 |
|---|---|
| Kontrol | CNC |
| Maksimum İşleme Boyutu | 3000*2000*1500mm |
| Çalışma Masası Ebadı | 2500*1300mm |
| Ana motor | 7.5kw |