| Sertifika | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 5500kg |
| Su tüketimi | 4m3/s |
| ana motor | 11kw |
| Kablo uzunluğu | 16.7M |
| Adı | CNC-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Sertifika | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Kontrol | CNC |
| Brüt ağırlık | 6000kg |
| ana motor | 11kw |
| Garanti | Bir Yıl |
|---|---|
| Kontrol | CNC |
| ana motor | 11KW-15KW |
| Ticari marka | Xianda |
| Dönme Derecesi | 360 ° (İsteğe bağlı) |
| Taşıma Paketi | Deniz Taşımacılığına Uygun Plastik Ambalaj |
|---|---|
| Garanti Süresi | Bir yıl |
| Avantaj | İyi Kalite ve Fiyat ile Çok İşlevli |
| Yürüme hızı | 0-30m/s |
| Tel hızı | 0-40m/s |
| Model NO. | Discovery 4-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Kontrol | CNC |
| Taşıma Paketi | Deniz Taşımacılığına Uygun Plastik Ambalaj |
| Garanti Süresi | Bir Yıl |
| Brüt ağırlık | 5500kg |
| Model NO. | BWT-3000-15 / BWT-3500-18/21 |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 16,7m/19,2m/20,6m |
| ana motor | 11kw |
| Tel hızı | 0-40m/s |
| Araba boyutu | 1600/1800/2000*2500mm |
| Ticari marka | Xianda |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Hız kesmek | 0-40m/s |
| Taşıma Paketi | 20 Feetlik Bir Konteynere Yükleyin |
| kaba motor | 11kw |
| Teslim süresi | 30 gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | Western Union, T/T, D/P, D/A, L/C |
| Yetenek temini | 1000 set/yıl |
| Menşe yeri | Jinjiang, Fujian, Çin |
| Marka adı | Xianda Machinery |
| Table bearing weight | 20T |
|---|---|
| Wire Speed | 0~40m/S |
| Control | CNC |
| Transport Package | Plastic Package, Suitable For Sea Transportation |
| Cutting Ability | High Speed |
| Brüt ağırlık | 5500kg |
|---|---|
| Maksimum İşleme Boyutu | 2000*3000*1500mm |
| Adı | Elmas Tel Testere Makinası |
| Garanti Süresi | Bir yıl |
| Tekerlek çapı | 1600mm |