| Kontrol | CNC |
|---|---|
| Garanti Süresi | Bir yıl |
| Tel hızı | 0~40m/S |
| Kesme hassasiyeti | Yüksek |
| Sertifika | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Brüt ağırlık | 8000kg |
|---|---|
| Maksimum İşleme Boyutu | 2600*3000*1500mm |
| Sertifika | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Su tüketimi | 4m3/s |
| Kablo uzunluğu | 20.6m |
| Türü | Elmas Tel Testere Makinası |
|---|---|
| Uygulama | Kesim, Mermer, 3 boyutlu şekiller |
| Malzeme | Döküm |
| Kullanımı | Mermer Ocakçılığı,Kaya kesme,Taş Oymacılığı,elmas tel testere |
| Ürün Adı | 5 eksenli CNC elmas tel testere makinesi |
| Tip | elmas tel testere |
|---|---|
| Başvuru | Kesme, Donatılı Beton |
| Malzeme | Elmas, çelik, Elmas tel testere, kauçuk |
| kullanım | Betonarme, Kaya kesme, Taş Oyma, elmas tel testere |
| Ürün adı | 11.5mm hızlı kesme ipi Takviyeli Beton elmas tel testere, Taş kesme için küçük çaplı Elmas tel teste |
| Tip | elmas tel testere |
|---|---|
| Başvuru | Kesme, Donatılı Beton |
| Malzeme | Elmas, çelik, Elmas tel testere, kauçuk |
| kullanım | Betonarme, Kaya kesme, Taş Oyma, elmas tel testere |
| Ürün adı | 11.5mm hızlı kesme ipi Takviyeli Beton elmas tel testere, Taş kesme için küçük çaplı Elmas tel teste |
| Araba boyutu | 1300*2500mm |
|---|---|
| Maksimum İşleme Boyutu | 2000*3000*1500mm |
| Brüt ağırlık | 5500kg |
| Anahtar kelimeler | Taş Makinesi |
| Adı | Elmas Tel Testere Makinası |
| Wheel diameter | 1600mm |
|---|---|
| Type | diamond wire saw machine |
| Application | Marble,Granite,concrete,stones |
| Main motor | 11kw |
| Wire speed | 0-40m/s |
| Türü | Elmas Tel Testere Makinası |
|---|---|
| Uygulama | Kesme, Mermer, granit, profilleme |
| Malzeme | Elmas, Döküm, Elmas tel testere, kauçuk |
| Kullanımı | Kaya kesme, Taş Oymacılığı, elmas tel testere |
| Tekerlek çapı | 1600mm |
| Model numarası. | CNC-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 1600mm |
| Brüt ağırlık | 5500kg |
| ana motor | 11KW |
| Adı | Elmas Tel Testere Makinası |
| Key Words | Stone Machine |
|---|---|
| Name | Diamond Wire Saw Machine |
| Transport Package | Plastic Package, Suitable For Sea Transportation |
| Max processing size | 3500*3500*2100mm |
| Wheel diameter | 20.6mm |