| Model numarası. | YHQJ-2500 |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Kesme Yeteneği | yüksek hız |
| Kontrol | CNC |
| Maksimum silindir çapı | 2500 |
| Model numarası. | DRC-250/500-2 |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Kesme Yeteneği | yüksek hız |
| Kontrol | CNC |
| bıçak çapı | 500 mm |
| Teslim süresi | 30 gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/C, D/P, T/T, D/A, Western Union |
| Yetenek temini | 1000 set/yıl |
| Menşe yeri | Jinjiang, Fujian, Çin |
| Marka adı | Xianda Machinery |
| Model numarası. | CNC-3000 |
|---|---|
| Kontrol | CNC |
| Maksimum İşleme Boyutu | 3000*3000*1500mm |
| Çalışma Masası Ebadı | 2500*1300mm |
| Ana motor | 7.5kw |
| ana motor | 11kw |
|---|---|
| Araba boyutu | 1300*2500mm |
| Maksimum İşleme Boyutu | 2000*3000*1500mm |
| Tel hızı | 0-40m/s |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
| Su tüketimi | 6m3/saat |
|---|---|
| Renk | Mavi ve sarı |
| Spindle | 15KW |
| HS kodu | 84641090 |
| Önemli Satış Noktaları | Rekabetçi fiyat, otomatik |
| Model numarası. | CNC-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Kontrol | CNC |
| Maksimum İşleme Boyutu | 3000*2000*1500mm |
| Çalışma Masası Ebadı | 2500*1300mm |
| Ana motor | 7.5kw |
| Çap Sütunu | >600mm |
|---|---|
| Maksimum Kesme Yüksekliği | 1500mm |
| Maksimum Kesme Genişliği | 1300mm |
| Anahat boyutu | 6300*5200*3200mm |
| ana motor | 4kw |
| Rotation Degree | 360 |
|---|---|
| Water Consumption | 6m3/H |
| Wire Speed | 0-40m/S |
| Key Selling Points | Competitive Price, Automatic |
| Spindle | 15KW |
| Yetenek temini | 1000 set/yıl |
|---|---|
| Menşe yeri | Jinjiang, Fujian, Çin |
| Marka adı | Xianda Machinery |