| Maksimum İşleme Boyutu | 2600mm*3000mm*1500mm |
|---|---|
| Araba boyutu | 1400mm*2000mm |
| Fil testere | 0-40m/s |
| ana motor | 11KW |
| Anahat boyutu | 8000mm*7000mm*4250mm |
| Teslim süresi | 30 gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/C, D/A, D/P, Western Union, T/T |
| Yetenek temini | 1000 set/yıl |
| Menşe yeri | Jinjiang, Fujian, Çin |
| Marka adı | Xianda Machinery |
| Model numarası. | ZMFX-2500 |
|---|---|
| Kontrol | PLC |
| Maksimum Kesme Çapı | Φ2500mm |
| Maksimum Kesme Yüksekliği | 1150mm |
| ana motor | 11KW |
| Garanti | Bir Yıl |
|---|---|
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Ticari marka | Xianda |
| Kontrol | CNC |
| Dönme Derecesi | 360 ° (İsteğe bağlı) |
| Model | BLMM-1800MAX-A/B |
|---|---|
| Bıçak çapı aralığı | 400-700mm |
| Kesme Yüzeyi | Düz/Yay |
| Durum | Yeni |
| Garanti | 1 yıl |
| Teslim süresi | 45 gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | D/A,D/P,T/T,Western Union,L/C |
| Yetenek temini | 1000 set/yıl |
| Menşe yeri | Jinjiang, Fujian, Çin |
| Marka adı | Xianda Machinery |
| Teslim süresi | 30 gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | Western Union, T/T, D/P, D/A, L/C |
| Yetenek temini | 1000 set/yıl |
| Menşe yeri | Jinjiang, Fujian, Çin |
| Marka adı | Xianda Machinery |
| Teslim süresi | 45 gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union |
| Yetenek temini | 1000 set/yıl |
| Menşe yeri | Jinjiang, Fujian, Çin |
| Marka adı | Xianda Machinery |
| Model | ST-1T |
|---|---|
| Seviye | A-GRADE,Müşterinin İsteği |
| Anahtar Kelimeler | Tek Kollu Vinç |
| Maksimum Kaldırma Ağırlığı | 1000KG (Özelleştirilmiş) |
| Kullanım | Kaldırma Taşı |
| bıçak çapı | 350-600mm |
|---|---|
| Araba boyutu | 1800*3500 |
| Kesme Çerçevesi Derinliğinin Kesme Maks. Kaldırma Hareketi | 450mm |
| Maksimum işlem uzunluğu | 3500mm |
| ana motor | 15/18.5 kw |