| Teslim süresi | 45 gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/C,T/T,Western Union |
| Yetenek temini | 1000 set/yıl |
| Menşe yeri | Jinjiang, Fujian, Çin |
| Marka adı | Xianda Machinery |
| Teslim süresi | 30 gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/C, D/A, T/T, Western Union, D/P |
| Yetenek temini | 1000 set/yıl |
| Menşe yeri | Jinjiang, Fujian, Çin |
| Marka adı | Xianda Machinery |
| Garanti | Bir Yıl |
|---|---|
| Ticari marka | Xianda |
| Dönme Derecesi | 360 ° (İsteğe bağlı) |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Bıçak Malzemesi | Elmas |
| Maksimum Bıçak Çapı | 500mm |
|---|---|
| Maksimum işleme çapı | 250/2 ADET 500/1 ADET |
| ana motor | 11/15 kw |
| Toplam güç | 16/20 kW |
| su tüketimi | 3M3/s |
| Sol ve sağ seyahat | 3800-3200mm |
|---|---|
| Toplam güç | 57-77 kW |
| Hız kesmek | Yüksek hız |
| Türü | CNC Kesim Makinası |
| bıçak çapı | 2200-2800 mm |
| Teslim süresi | 30 gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | Western Union,D/P,D/A,L/C,T/T |
| Yetenek temini | 1000 set / yıl |
| Menşe yeri | Fujian Çin |
| Marka adı | Xianda |
| Maksimum Bıçak Çapı | 500mm |
|---|---|
| Maksimum işleme çapı | 200/4 ADET 400/2 ADET |
| ana motor | 11*2/15*2kw |
| Toplam güç | 29,5/37,5KW |
| su tüketimi | 6m3/saat |
| Maksimum Bıçak Çapı | 600 mm |
|---|---|
| Maksimum işleme çapı | 300/2 ADET 600/1CS |
| ana motor | 11/15 kw |
| Toplam güç | 17,5/21,5KW |
| su tüketimi | 3M3/s |
| Maksimum Kesme Çapı | 2500mm |
|---|---|
| Maksimum Kesme Yüksekliği | 1150mm |
| ana motor | 11KW |
| kaba motor | 15kw |
| Anahat boyutu | 4300*2500*3400mm |
| Maksimum Bıçak Çapı | 500mm |
|---|---|
| Maksimum işleme çapı | 200/2 ADET 400/1 ADET |
| işlem uzunluğu | 500-1500mm |
| ana motor | 11/15 kw |
| Toplam güç | 15,5/19,5KW |