| Tip | Taş Manuel Cila Makinası |
|---|---|
| Başvuru | Kesim, Granit, Mermer, Kumtaşı ve Beton |
| Kullanım | Islak/kuru kesme |
| Avantaj | Dayanıklı Yapı, Kolay Kullanım, Hızlı Kesim |
| İş türü | Üretici, Ticaret Şirketi, Üretici ve Ticaret |
| Model | ST-1T |
|---|---|
| Maksimum kaldırma kapasitesi | 1 ton |
| Bom uzunluğu | 3,3 m (özelleştirilebilir) |
| Güvenlik Özellikleri | Aşırı Yük Koruması, Acil Durdurma, Limit Anahtarı |
| Çalışma modu | Kablosuz uzaktan kumanda + manuel kontrol paneli |
| Tip | elmas tel testere |
|---|---|
| Başvuru | Kesme, Mermer |
| Malzeme | Elmas, çelik, Elmas tel testere, kauçuk/plastik |
| kullanım | Kaya kesme, Taş Oyma, elmas tel testere |
| Ürün adı | 8.8mm hızlı kesme halat ocağı elmas tel testere, Taş kesme için küçük çaplı Elmas tel testere, Elmas |
| Tip | elmas tel testere |
|---|---|
| Başvuru | Kesme, granit blok pansuman |
| Malzeme | Elmas, çelik, Elmas tel testere, plastik |
| kullanım | Kaya kesme, Taş Oyma, elmas tel testere, blok pansuman |
| Ürün adı | 11mm hızlı kesme halat ocağı elmas tel testere, Taş kesme için küçük çaplı Elmas tel testere, Elmas |
| Tip | elmas tel testere |
|---|---|
| Başvuru | Kesme, Donatılı Beton |
| Malzeme | Elmas, çelik, Elmas tel testere, kauçuk |
| kullanım | Betonarme, Kaya kesme, Taş Oyma, elmas tel testere |
| Ürün adı | 11.5mm hızlı kesme ipi Takviyeli Beton elmas tel testere, Taş kesme için küçük çaplı Elmas tel teste |
| Maksimum İşleme Boyutu | 2000*3000*1500mm/2500*3000*1500mm/3000*3000*1500mm |
|---|---|
| Türü | Elmas Tel Testere Makinası |
| Tekerlek çapı | 1600mm |
| Uygulama | Taşlar |
| Avantaj | Hızlı Kesim Hızı |
| Tekerlek çapı | 1600mm |
|---|---|
| Türü | Elmas Tel Testere Makinası |
| Uygulama | Mermer, Granit, Beton, Taşlar |
| ana motor | 11kw |
| Tel hızı | 0-40m/s |
| Model numarası. | ACM-2515 |
|---|---|
| Ana motor | 7.5kw |
| iğ sayısı | 1 BİLGİSAYAR |
| Brüt ağırlık | 2000kg |
| Su tüketimi | 1M3/Saat |
| Model numarası. | CNC-2500 |
|---|---|
| Kontrol | CNC |
| İsim | Taş Kesme Makinası (Elmas Tel Testere Makinası) |
| İşlev | Kesme Mermer, Granit, Arduvaz, Doğal Taş, vb. |
| Maksimum İşleme Boyutu | 3000*2000*1500mm |
| Ürün adı | Tel Testere Halat Makinası |
|---|---|
| Ana motor | 7.5kw |
| Anahat Boyutu | 6500*6300*3800mm |
| Su tüketimi | 4m3/Saat |
| Maksimum İşleme Boyutu | 3000*2000*1500mm |