| Model numarası. | SCM-300/600-2 |
|---|---|
| Otomasyon | Otomatik |
| Kesme Yeteneği | yüksek hız |
| Kontrol | CNC |
| bıçak çapı | 600 mm |
| Teslim süresi | 30 gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | Western Union, T/T, D/P, D/A, L/C |
| Yetenek temini | 1000 set/yıl |
| Menşe yeri | Jinjiang, Fujian, Çin |
| Marka adı | Xianda Machinery |
| Teslim süresi | 45 gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T,L/C,D/P,D/A |
| Yetenek temini | 1000 set/yıl |
| Menşe yeri | Jinjiang, Fujian, Çin |
| Marka adı | Xianda Machinery |
| Teslim süresi | 30 gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | D/P, D/A, L/C, T/T, Western Union |
| Yetenek temini | 1000 set/yıl |
| Menşe yeri | Jinjiang, Fujian, Çin |
| Marka adı | Xianda Machinery |
| Teslim süresi | 30 gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/C, D/A, T/T, D/P |
| Yetenek temini | 1000 TAKIM/YIL |
| Menşe yeri | Fujian Çin |
| Marka adı | Xianda |
| Teslim süresi | 30 gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | Western Union, T/T, D/P, D/A, L/C |
| Yetenek temini | 1000 set/yıl |
| Menşe yeri | Jinjiang, Fujian, Çin |
| Marka adı | Xianda Machinery |
| Tip | elmas tel testere |
|---|---|
| Başvuru | Kesme, Granit Taşocakçılığı |
| Malzeme | Elmas, çelik, Elmas tel testere, kauçuk |
| kullanım | Granit Taş Ocağı, Kaya kesme, Taş Oyma, elmas tel testere |
| Ürün adı | 11.5mm hızlı kesme halat ocağı elmas tel testere, Taş kesme için küçük çaplı Elmas tel testere, Elma |
| Model numarası. | FCM-300/600-1000 |
|---|---|
| Kontrol | CNC |
| İsim | Taş Kesme Makinası (Elmas Tel Testere Makinası) |
| İşlev | Mermer, Granit, Arduvaz, Doğal Taş vb. Kesim |
| Ana motor | 7.5kw |
| Model numarası. | SEM-1625 |
|---|---|
| Kontrol | CNC |
| İsim | Taş Kesme Makinası (Elmas Tel Testere Makinası) |
| İşlev | Mermer, Granit, Arduvaz, Doğal Taş vb. Kesim |
| Maksimum İşleme Boyutu | 1600*2500mm |
| Tel hızı | 0-40m/s |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 7200kg |
| Maksimum İşleme Boyutu | 3000*3000*1500mm |
| Adı | Elmas Tel Testere Makinası |
| Model NO. | BWT-3000-15 / BWT-3500-18/21 |