| Model numarası. | PEM-2515 |
|---|---|
| Başvuru | Sanat zanaati |
| İsim | Taş Kesme Makinası (Elmas Tel Testere Makinası) |
| Maksimum İşleme Boyutu | 1300*2500mm |
| Ana motor | 5.5KW |
| Model numarası. | PEM-3015 |
|---|---|
| Başvuru | Sanat zanaati |
| İsim | Taş Kesme Makinası (Elmas Tel Testere Makinası) |
| Maksimum İşleme Boyutu | 1300*2500mm |
| Ana motor | 5.5KW |
| Model numarası. | ACM-3015-2Q |
|---|---|
| Ana motor | 7.5kw |
| iğ sayısı | 1 BİLGİSAYAR |
| Brüt ağırlık | 2000kg |
| Su tüketimi | 1M3/Saat |
| Model numarası. | PEM-3015-4D |
|---|---|
| Maksimum İşleme Boyutu | 1300*2500mm |
| Ana motor | 5.5KW |
| iğ sayısı | 1 BİLGİSAYAR |
| Brüt ağırlık | 2000kg |
| Sertifika | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
|---|---|
| Su tüketimi | 4m3/s |
| Anahtar kelimeler | Taş Makinesi |
| Garanti Süresi | Bir Yıl |
| Adı | Elmas Tel Testere Makinası |
| Anahtar kelimeler | Elmas tel testere makinesi |
|---|---|
| Ürün Adı | Blok giyim makinesi Taş işleme ekipmanları |
| Uygulama | Kesme, granit, mermer, kum ve beton kesim, asfalt |
| Malzeme | Elmas,Çelik |
| Avantaj | Yüksek verimlilik uzun ömürlü, yüksek çalışma verimliliği, yüksek kalite, hızlı kesme, 38 yıllık den |
| Garanti | 1 Yıl,bir yıl,12 Ay,18 Ay,2 Yıl |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet sağlanan hizmet | Mühendisler Yurtdışında Hizmet Makineleri, Çevrimiçi Destek, Video Teknik Destek, Saha Bakımı ve Ona |
| Ağırlık | 1-5 ton, 1000kg, 62/65kgs, 600kg, 320kg |
| Durum | Yeni |
| boyut (l*w*h) | 6000*1400*1550mm, 3500*4000*2500mm, 3250x3450x900mm, 2200*2200*1700,775*270*460mm |
| Model numarası. | FCM-300 |
|---|---|
| Kontrol | CNC |
| İsim | Taş Kesme Makinası (Elmas Tel Testere Makinası) |
| İşlev | Mermer, Granit, Arduvaz, Doğal Taş vb. Kesim |
| Ana motor | 7.5kw |
| Brüt ağırlık | 5500kg |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Deniz Taşımacılığına Uygun Plastik Ambalaj |
| Maksimum İşleme Boyutu | 2000*3000*1500mm |
| Kontrol | CNC |
| Anahtar Kelimeler | Taş Makinesi |
| Brüt ağırlık | 5500kg |
|---|---|
| ana motor | 11kw |
| Kablo uzunluğu | 16.7M |
| Anahtar kelimeler | Taş Makinesi |
| Sertifika | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |