| Kontrol | PLC |
|---|---|
| Su tüketimi | 4m3/s |
| Tel uzunluğu | 20-50m |
| Şartname | 9500*6800*4700mm |
| Anahtar kelimeler | Taş makinesi |
| Sertifika | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Deniz Taşımacılığına Uygun Plastik Ambalaj |
| Araba boyutu | 2000*2500mm |
| Su tüketimi | 6m3/saat |
| Anahtar kelimeler | Taş Makinesi |
| Araba boyutu | 1400*2000mm |
|---|---|
| ana motor | 11KW |
| Maksimum İşleme Boyutu | 260*3000*1500mm |
| Kontrol | CNC |
| Kablo uzunluğu | 16.7 Milyon |
| Model numarası. | CNC-2000 |
|---|---|
| Kontrol | CNC |
| Maksimum İşleme Boyutu | 3000*2000*1500mm |
| Çalışma Masası Ebadı | 2500*1300mm |
| Ana motor | 7.5kw |
| Teslim süresi | 45 gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Yetenek temini | 1000 set/yıl |
| Menşe yeri | Jinjiang, Fujian, Çin |
| Marka adı | Xianda Machinery |
| Malzeme | Demir Döküm |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Deniz taşımacılığı için uygun plastik paket |
| Teslim süresi | 1 ay |
| Ödeme koşulları | L/c , t/t , d/p , Western Union , Paypal , Para Gram , Diğerleri |
| Yetenek temini | 1000 set/yıl |
| Teslim süresi | 30 gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | Western Union, T/T, D/A, D/P, L/C |
| Yetenek temini | 1000 set/yıl |
| Menşe yeri | Jinjiang, Fujian, Çin |
| Marka adı | Xianda Machinery |
| Main Motor | 15kw |
|---|---|
| Advantage | Multi Function With Good Quality And Price |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
| Wire Speed | 0~40m/S |
| Control | CNC |
| Kablo uzunluğu | 16.7M |
|---|---|
| Kontrol | CNC |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
| Taşıma Paketi | Deniz Taşımacılığına Uygun Plastik Ambalaj |
| Maksimum İşleme Boyutu | 2000*3000*1500mm |
| Maksimum İşleme Boyutu | 3500*3000*2100mm |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 1600mm |
| ana motor | 15kw |
| Garanti Süresi | Bir yıl |
| Su tüketimi | 6m3/saat |