| Garanti Süresi | Bir Yıl |
|---|---|
| Araba boyutu | 1300*2500mm |
| Maksimum İşleme Boyutu | 2000*3000*1500mm |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
| ana motor | 11kw |
| Araba boyutu | 1400*2000mm |
|---|---|
| Kablo uzunluğu | 15.7m |
| ana motor | 11kw |
| Model NO. | KEŞİF 5 |
| Maksimum İşleme Boyutu | 2600*3000*1500mm |
| Brüt ağırlık | 6500kg |
|---|---|
| Model NO. | Discovery 4-2000/2500/3000 |
| Sertifika | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| ana motor | 11kw |
| Su tüketimi | 4m3/s |
| Kaynağı | Fujian, Çin |
|---|---|
| ana motor | 15kw |
| Su tüketimi | 6m3/saat |
| Anahat boyutu | 6500*6300*3800mm |
| Garanti Süresi | Bir Yıl |
| Kontrol | CNC |
|---|---|
| Araba boyutu | 2000*2500mm |
| Brüt ağırlık | 5500kg |
| Tekerlek çapı | 1600mm |
| Model numarası. | CTS-3500-18/21 |
| Kablo uzunluğu | 16.7M |
|---|---|
| Araba boyutu | 1300*2500mm |
| ana motor | 11kw |
| Sertifika | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Su tüketimi | 4m3/s |
| Model NO. | BWT-3500 |
|---|---|
| Kesme Yeteneği | Yüksek hız |
| Kontrol | PLC |
| Kablo uzunluğu | 20.6m |
| Çalışma Tezgahı Döner (Opsiyonel) | 360° |
| Cutting Distance | 1750mm |
|---|---|
| Grade | Customer's Request |
| Cutting Ability | High Speed |
| Trolley Size | 2000*2500mm |
| Transport Package | Load In A 20 Feet Container |
| Kontrol | CNC |
|---|---|
| Ticari marka | Xianda |
| Dönme Derecesi | 360 ° (İsteğe bağlı) |
| ana motor | 11KW-15KW |
| Güç Kaynağı | Elektrikli |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Automation | Automatic |
| Cutting Ability | High Speed |
| Control | CNC |
| Max Processing Size | 3000*2500*1500mm |