| Model numarası. | CNC-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Kontrol | CNC |
| Maksimum İşleme Boyutu | 3000*2000*1500mm |
| Çalışma Masası Ebadı | 2500*1300mm |
| Ana motor | 7.5kw |
| Kesme malzemeleri | Mermer, granit, kuvarsit, kumtaşı ve diğer doğal/sentetik taşlar. |
|---|---|
| Ana motor gücü | 11kw |
| Tel hızı | 20-40m/s |
| tel çapı | Φ8 mm-φ11 mm (hassas kesim için elmas kaplı tel) |
| Kablo uzunluğu | Standart uzunluklar: 14.7m 15.7m 16.7m |
| Model numarası. | CNC-2500 |
|---|---|
| Kontrol | CNC |
| Maksimum İşleme Boyutu | 3000*2000*1500mm |
| Çalışma Tezgahı Ölçüsü | 2500*1300mm |
| ana motor | 7.5 kw |
| Model NO. | CTS-3500-18/21 |
|---|---|
| ana motor | 11KW |
| Garanti Süresi | Bir yıl |
| Sertifika | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Taşıma Paketi | Deniz Taşımacılığına Uygun Plastik Ambalaj |
| Model numarası. | CNC-2000 |
|---|---|
| Kontrol | CNC |
| İsim | Taş Kesme Makinası (Elmas Tel Testere Makinası) |
| İşlev | Mermer, Granit, Arduvaz, Doğal Taş vb. Kesim |
| Maksimum İşleme Boyutu | 3000*2000*1500mm |
| Araba boyutu | 1400*2000mm |
|---|---|
| Adı | Elmas Tel Testere Makinası |
| Su tüketimi | 4m3/s |
| Taşıma Paketi | Deniz Taşımacılığına Uygun Plastik Ambalaj |
| ana motor | 11KW |
| Model numarası. | CNC-3000 |
|---|---|
| Kontrol | CNC |
| İsim | Taş Kesme Makinası (Elmas Tel Testere Makinası) |
| İşlev | Mermer, Granit, Arduvaz, Doğal Taş vb. Kesim |
| Maksimum İşleme Boyutu | 3000*2000*1500mm |
| Tip | elmas tel testere |
|---|---|
| Başvuru | Kesme, Mermer |
| Malzeme | Elmas, çelik, Elmas tel testere, kauçuk/plastik |
| kullanım | Kaya kesme, Taş Oyma, elmas tel testere |
| Ürün adı | 8.8mm hızlı kesme halat ocağı elmas tel testere, Taş kesme için küçük çaplı Elmas tel testere, Elmas |
| Name | Diamond Wire Saw Machine |
|---|---|
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
| Cutting Precision | High |
| Advantage | Multi Function With Good Quality And Price |
| Sertifika | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Model numarası. | QWS-45-75 |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 1600mm |
| Anahtar Kelimeler | Taş Makinesi |
| Tel hızı | 0-40m/s |
| Kablo uzunluğu | 16.7 Milyon |