| Model numarası. | cnc-2500 |
|---|---|
| Kontrol | CNC |
| Maksimum İşleme Boyutu | 3000*2500*1500mm |
| Çalışma Masası Ebadı | 2500*1300mm |
| Ana motor | 7.5kw |
| Model numarası. | CNC-3500 |
|---|---|
| Kontrol | CNC |
| Maksimum İşleme Boyutu | 3500*3500*2100mm |
| Çalışma Masası Ebadı | 2500*2000mm |
| Ana motor | 15KW |
| Anahat boyutu | 6500*6300*3800mm |
|---|---|
| Su tüketimi | 6m3/saat |
| Güç | 5.5 kw |
| HS kodu | 84641090 |
| Uygulama | Endüstriyel MARBLR, Granit kesme, taş kesim |
| Anahtar kelimeler | elmas tel testere |
|---|---|
| boncuk tipi | Elmas |
| Sınıf | A-GRADE,Müşterinin İsteği |
| Kontrol | CNC |
| Otomasyon | Otomatik |
| Otomasyon | Otomatik |
|---|---|
| Kablo uzunluğu | 14.7/15.7/16.7m |
| Su tüketimi | 3M3/s |
| Kontrol Türü | CNC |
| Kesme hassasiyeti | Yüksek |
| Teslim süresi | 30 gün |
|---|---|
| Ödeme koşulları | Western Union, T/T, D/P, L/C, D/A |
| Yetenek temini | 1000 set/yıl |
| Menşe yeri | Jinjiang, Fujian, Çin |
| Marka adı | Xianda Machinery |
| Su tüketimi | 6m3/saat |
|---|---|
| Sertifika | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Kesme Yeteneği | Yüksek hız |
| Model NO. | BWT-3500-18/21 |
| Garanti Süresi | Bir yıl |
| Avantaj | İyi Kalite ve Fiyat ile Çok İşlevli |
|---|---|
| Maksimum İşleme Boyutu | 3500*3000*2100 |
| Çalışma Tezgahı Ölçüsü | 2500X2000mm |
| Sertifika | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Anahtar Kelimeler | Taş Makinesi |
| Model NO. | BWT-3500 |
|---|---|
| Kesme Yeteneği | Yüksek hız |
| Kontrol | PLC |
| Kablo uzunluğu | 20.6m |
| Çalışma Tezgahı Döner (Opsiyonel) | 360° |
| Tel hızı | 0-40m/s |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 1600mm |
| Brüt ağırlık | 6000kg |
| Su tüketimi | 4m3/s |
| Sertifika | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |