| Model NO. | BWT-3500 |
|---|---|
| Kontrol | PLC |
| Maksimum İşleme Boyutu | 3500*3500*2100mm |
| Çalışma Tezgahı Ölçüsü | 2500*2000mm |
| ana motor | 11KW |
| Kablo uzunluğu | 20.6m |
|---|---|
| Maksimum İşleme Boyutu | 3500*3500*2100mm |
| Sertifika | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Tekerlek çapı | 2200mm |
| Tel hızı | 0-40m/s |
| Gerilim | 380V |
|---|---|
| ağırlık | 2000kg |
| Kullanmak | Granit, Mermer, blok kesici, granit ve mermer, taş granit mermer |
| Koşul | Yeni |
| Boyut(l*w*h) | 2500*1100*1620mm |
| Model NO. | Keşif 4-2000 |
|---|---|
| Kontrol | CNC |
| Maksimum İşleme Boyutu | 3000*2000*1500mm |
| Çalışma Tezgahı Ölçüsü | 2500*1300mm |
| ana motor | 11KW |
| Model numarası. | cnc-2500 |
|---|---|
| Kontrol | CNC |
| Maksimum İşleme Boyutu | 3000*2000*1500mm |
| Çalışma Masası Ebadı | 2500*1300mm |
| Ana motor | 7.5kw |
| Model NO. | CNC-2000 |
|---|---|
| Kontrol | CNC |
| Maksimum İşleme Boyutu | 3000*2000*1500mm |
| Çalışma Tezgahı Ölçüsü | 2500*1300mm |
| ana motor | 7.5 kw |
| Garanti Süresi | Bir yıl |
|---|---|
| Tel hızı | 0-40m/s |
| Su tüketimi | 4m3/s |
| Kontrol | CNC |
| Tekerlek çapı | 1600mm |
| Model NO. | KEŞİF 5 |
|---|---|
| Adı | Elmas Tel Testere Makinası |
| Garanti Süresi | Bir Yıl |
| Kablo uzunluğu | 16.7M |
| Taşıma Paketi | Deniz Taşımacılığına Uygun Plastik Ambalaj |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
|---|---|
| Tel hızı | 0-40m/s |
| Kablo uzunluğu | 16.7M |
| Brüt ağırlık | 5500kg |
| Araba boyutu | 1300*2500mm |
| Brüt ağırlık | 5500kg |
|---|---|
| Adı | Elmas Tel Testere Makinası |
| Tekerlek çapı | 1600mm |
| Taşıma Paketi | Deniz Taşımacılığına Uygun Plastik Ambalaj |
| Sertifika | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |