| Tekerlek çapı | 2200mm |
|---|---|
| Kontrol | PLC |
| Tabla taşıma ağırlığı | 50 ton |
| Maksimum İşleme Boyutu | 3500*3500*2100 |
| Tel hızı | 40 m/s |
| Su tüketimi | 4m3/s |
|---|---|
| Maksimum İşleme Boyutu | 2000*3000*1500mm |
| Anahtar Kelimeler | Taş Makinesi |
| Adı | Elmas Tel Testere Makinası |
| Tekerlek çapı | 1600mm |
| Türü | Elmas Tel Testere Makinası |
|---|---|
| Uygulama | Kesme, Mermer Madencilik, Granit |
| Malzeme | Döküm |
| Kullanımı | Mermer Ocakçılığı, Kaya kesme, Taş Kesme, elmas tel testere |
| Ürün Adı | 5 eksenli CNC elmas tel testere makinesi |
| Adı | Elmas Tel Testere Makinası |
|---|---|
| Model numarası. | CNC-2000/2500/3000 |
| Maksimum İşleme Boyutu | 2000*3000*1500mm |
| Tekerlek çapı | 1600mm |
| Brüt ağırlık | 5500kg |
| Tekerlek çapı | 1600mm |
|---|---|
| Su tüketimi | 4m3/s |
| Anahtar kelimeler | Taş Makinesi |
| Kontrol | CNC |
| Adı | Elmas Tel Testere Makinası |
| Ürün Adı | CNC elmas tel testere makinası |
|---|---|
| Kullanımı | Islak/ kuru kesim, sadece ıslak, kaya kesimi, taş oyma, elmas tel testere |
| boncuk tipi | Elmas |
| Boyut | 8.5mm, 7.0-11.5mm, 11mm, 7.2mm, 11.5mm |
| İşletme Türü | Üretici, Ticaret Şirketi, Üretici ve Ticaret |
| ana motor | 11kw |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 1600mm |
| Garanti Süresi | Bir Yıl |
| Kontrol | CNC |
| Brüt ağırlık | 6500kg |
| Su tüketimi | 4m3/s |
|---|---|
| Maksimum İşleme Boyutu | 2600*3000*1500mm |
| Model NO. | KEŞİF 5 |
| Sertifika | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Adı | Elmas Tel Testere Makinası |
| Kontrol | CNC |
|---|---|
| Su tüketimi | 4m3/s |
| Kablo uzunluğu | 16.7 Milyon |
| Tekerlek çapı | 1600mm |
| Taşıma Paketi | Deniz Taşımacılığına Uygun Plastik Ambalaj |
| Tekerlek çapı | 1600mm |
|---|---|
| Model NO. | KEŞİF 5 |
| Sertifika | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Adı | Elmas Tel Testere Makinası |
| Anahtar kelimeler | Taş Makinesi |