| Adı | Elmas Tel Testere Makinası |
|---|---|
| Sertifika | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Araba boyutu | 1400*2000mm |
| Maksimum İşleme Boyutu | 2600*3000*1500mm |
| Tekerlek çapı | 1600mm |
| ana motor | 11kw |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 1600mm |
| Garanti Süresi | Bir Yıl |
| Kontrol | CNC |
| Brüt ağırlık | 6500kg |
| Max Processing Size | 2500*3000*1500 |
|---|---|
| Cutting Ability | High Speed |
| Water Consumption | 4m3/H |
| Table bearing weight | 20T |
| Dimension of Worktable | 1400*2500 |
| Tel uzunluğu | 10m |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 5500kg |
| Ana motor | 11 kW |
| Tel hızı | 0-40m/s |
| Su tüketimi | 6m3/saat |
| Control | CNC |
|---|---|
| Advantage | Multi Function With Good Quality And Price |
| Name | Diamond Wire Saw Machine |
| Main Motor | 15kw |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
| Adı | Elmas Tel Testere Makinası |
|---|---|
| Anahtar kelimeler | Taş Makinesi |
| Su tüketimi | 4m3/s |
| Tel hızı | 0-40m/s |
| Brüt ağırlık | 5500kg |
| Kablo uzunluğu | 16.7 Milyon |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 5500kg |
| ana motor | 11KW |
| Tel hızı | 0-40m/s |
| Su tüketimi | 4m3/s |
| Ürün Adı | Yüksek hassasiyetli kesme elmas tel testeresi makinesi |
|---|---|
| Model | CTS-3500-18/21/22FW |
| Dönme Derecesi | 360° |
| Avantaj | Yüksek verimliliği uzun ömürlü, yüksek çalışma verimliliği, yüksek gualite, hızlı kesme, 38 yıllık d |
| Kullanımı | Taş imalat atölyeleri |
| Tip | Elmas Tel Testere Makinası |
|---|---|
| Hs Kodu | 84641090 |
| Tekerlek çapı | 1600mm |
| Şartname | 7800*6800*4250mm/8800*6800*4250mm |
| Kaynak Gerilimi | 380V |
| Adı | 360° Dönüm Derecesi CNC Elmas Tel Testere Makinesi Üretim Verimliliği |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Dönüş açısı | 360° |
| Maksimum İşleme Boyutu | 3500*3500*1800mm/3500*3500*2100mm |
| Araba boyutu | 1800*2000mm/2000*2500mm |