| Tel hızı | 0-40m/s |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 1600mm |
| Brüt ağırlık | 6000kg |
| Su tüketimi | 4m3/s |
| Sertifika | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Tel uzunluğu | 10m |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 6000kg |
| Maksimum işleme boyutu | 2000*3000*1500mm |
| Anahtar kelimeler | Taş makinesi |
| Tel hızı | 0-40m/s |
| Sertifika | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
|---|---|
| Su tüketimi | 4m3/s |
| Tel hızı | 0-40m/s |
| ana motor | 11kw |
| Maksimum İşleme Boyutu | 2000*3000*1500mm |
| Tel uzunluğu | 19,1 milyon |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 10500Kg |
| Maksimum işleme boyutu | 3500*3500*2200mm |
| Anahtar kelimeler | Taş makinesi |
| Tel hızı | 20-40m/s |
| Tel hızı | 0-40m/s |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 1600MM |
| Brüt ağırlık | 6000kg |
| Su tüketimi | 6m3/saat |
| Sertifika | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Tekerlek çapı | 1600mm |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Taş Makinesi |
| Su tüketimi | 6m3/saat |
| Tel hızı | 0-40m/s |
| Brüt ağırlık | 9300kg |
| Model numarası. | CNC-3000 |
|---|---|
| Maksimum İşleme Boyutu | 3000*3000*1500mm |
| Çalışma Masası Ebadı | 2500*1300mm |
| Ana motor | 7.5kw |
| kaba motor | 11kw |
| Taşıma Paketi | Deniz Taşımacılığına Uygun Plastik Ambalaj |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | Taş Makinesi |
| Brüt ağırlık | 5500kg |
| Tel hızı | 0-40m/s |
| Kontrol | CNC |
| Brüt ağırlık | 8000kg |
|---|---|
| ana motor | 11kw |
| Tel hızı | 0-40m/s |
| Anahtar kelimeler | Taş Makinesi |
| Tekerlek çapı | 1600mm |
| Sertifika | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
|---|---|
| Kesme Mesafesi | 1750mm |
| Brüt ağırlık | 3000kg |
| Taşıma Paketi | Deniz Taşımacılığına Uygun Plastik Ambalaj |
| ana motor | 45 kw |