| Anahtar Kelimeler | Taş Makinesi |
|---|---|
| Model numarası. | QWS-45-75 |
| Tel hızı | 0-40m/s |
| Garanti Süresi | Bir yıl |
| Brüt ağırlık | 3200kg |
| Garanti Süresi | Bir Yıl |
|---|---|
| Tel hızı | 0-40m/s |
| Araba boyutu | 1300*2500mm |
| Model NO. | CNC-2000/2500/3000 |
| Kontrol | CNC |
| Control | CNC |
|---|---|
| Function | Cutting Marble, Granite, Slate, Nature Stone, etc |
| Main Motor | 7.5kw |
| Gross Motor | 11kw |
| Outline Dimension | 6800*6300*3800mm |
| ana motor | 11kw |
|---|---|
| Maksimum İşleme Boyutu | 2000*3000*1500mm |
| Sertifika | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
| Brüt ağırlık | 5500kg |
| Kontrol | CNC |
| Kablo uzunluğu | 16.7M |
|---|---|
| Kontrol | CNC |
| Adı | Discovery 4-2000/2500/3000 |
| Anahtar kelimeler | Taş Makinesi |
| ana motor | 11kw |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Marka | XIANDA MAKİNELERİ |
| ana motor | 11/15 kw |
| Dönüş açısı | 360° |
| Tabla taşıma ağırlığı | 35/50t |
| Garanti Süresi | Bir Yıl |
|---|---|
| ana motor | 11kw |
| Brüt ağırlık | 6000kg |
| Kontrol | CNC |
| Tel hızı | 0-40m/s |
| Kontrol | CNC |
|---|---|
| Sıklık | 50Hz |
| Makine hızı | 20-40m/saat |
| Ana motor | 11kw |
| Otomasyon | Otomatik |
| Kontrol | PLC |
|---|---|
| Su tüketimi | 4m3/s |
| Tel uzunluğu | 20-50m |
| Şartname | 9500*6800*4700mm |
| Anahtar kelimeler | Taş makinesi |
| Sertifika | API, CCC, SONCAP, GOST, ISO, CE, SGS;IAF |
|---|---|
| Model NO. | KEŞİF 5 |
| Anahtar kelimeler | Taş Makinesi |
| Taşıma Paketi | Deniz Taşımacılığına Uygun Plastik Ambalaj |
| Kablo uzunluğu | 16.7M |